Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Midnight Velvet Tennesee Whisky George Dickel BA

Varvar Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.5)

Оцінка з untappd

(4.23)

 • Стиль

  Stout - Imperial / Double

 • Алкоголь

  12.5%

 • Горечь

  60

 • Плотность

  28.5%

 • Штрихкод

  4820201010808

 • Цена

  5.69 y.e. за 0.375

Другим пивом і другим стаутом буде Midnight Velvet Tennesee Whisky George Dickel BA від Варварів. Це імперський стаут з 12.5 алкоголю, котрий витриманий в бочках з-під Tennesee Whisky George Dickel. Круто.

Midnight Velvet Tennesee Whisky George Dickel BA

На перший ніс є терпкий, але в одночас, легий присмак, схожий на шкіру винограду або сливи. Далі на перше місце виходить шоколадний присмак. Ну і звичайно ж, смак алкогою від віскі також присутній. Сам по собі аромат стійкий та насичений. Дуже добре. А от якщо занурити ніс до самого пива, то от тоді алкоголь краще відчувається.

Піна слабенька. Тримається секунд 15-20, після чого залишається у вигляді невеличкого кільця по краю бокала. Мала коричневий відтінок. Тіло насиченого чорного кольору, нагадує каву.

У смаку є три складові. Після ковтка відразу відчувається смачний (якщо можна так сказати) алкоголь. Відразу за ним йде фруктова складова. Нагадує сливовий присмак. Хм… а може і вишні. Ну і на задньому плані є добрий такий кавовий присмак. Все це добре поєднанне. Круто. А ще, десь до середини йде солодкий присмак, а з другою половини більеше гіркого присмаку. Midnight Velvet Tennesee Whisky George Dickel BA однозначно варто спробувати.

А я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні VarVar можна побачити тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.