Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Maximator

Untappd info

Bock - Doppelbock

Augustiner-Brau Munchen

My rating 3.5

Global raiting 3.71

  • Країна

    Німеччина / Germany

  • Алкоголь

    7.5%

  • Стиль

    Bock - Doppelbock

Давно у мене не було пива у стилі bock. Тому я вирішив придбати Maximator від Augustiner-Brau Munchen. До речі, це одна з шести пивоварен, які мають право представляти свое пиво на Октоберфесті. Так шо, пиво таких броварен, треба брати. Поїхали.

Maximator

Не можу сказати, що аромат супер яскравий. На перший ніс в ароматі можна знайти фрукти. Потім до них додається кисло-солодкий присмак. Але згодом, аромат якось гасне. У нему залишається лише легкий кислуватий присмак. Але також треба зауважити, що смаку алкоголю немає, хоча його тут і 7.5%.

Тіло коричневого кольору з червоним відтінком. Піна мала дрібнозернисту основу с жовтим кольором. Але нажаль, тримається пару секунд. А через півхвилини від неї зовсім нічого не залишається.

Смак пива “Maximator” відрізняється від аромату. Справа у тому, що у смаку спочатку, буквально на трохи, йде солодкий присмак. Потім він відступає, а на його місце, просто лавиною навалює алкоголь. І головне, як би ж він був смачний… По-факту, у післясмаку залишається солодкий обпалюючий присмак. Таке… один раз спробував і забув.

А я нагадую, що усі мої дегустації від Augustiner-Brau Munchen можна подивитися тут. А на офіційній сторінці можна слідкувати за життям броварні.