Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Matz Strong Lager 10%

Оболонь /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.0)

Оцінка з untappd

(2.93)

  • Стиль

    Lager - Strong

  • Алкоголь

    10.0%

Ну що ж, треба добивати Оболонське пиво. Так, свого часу я багато його купив. Зустрічаємо Matz Strong Lager 10%. Інформації по пиву ноль, тому відразу дегустувати. Блін, я дійсно не розумію, Оболонь випускає пиво, але здатне написати, хоча б пару строк про нього. Ну як це?

Matz Strong Lager 10%

Аромат з однії сторони прикольний, з іншої зовсім не схожий на пиво. Спочатку, на перший ніс, добре відчутний алкоголь, десь навіть з фруктово-горіховим присмаком. І чому аромат прикольний – він мені нагадав аромат, щось накшталт віскі (ні-ні, до нормального віскі йому дуууууже далеко) або щось поруч з цим. Але через приблизно хвилину, він аромату мало чого залишається.

Піни не було. Протрималася пару секунд і все, немає навіть натяку на неї. Тіло насиченого жовтого, може навіть коричневого, відтінку.

Смак “Matz Strong Lager 10%” нагадав мені смак дешевої слабоалкоголки. Гірчить алкоголь, до нього додається цукрова насолода. Оця кобінація йде на всьому протязі ковтка, і залишається у післясмаку. Шо тут можна сказати – це не саме фігове пиво від Оболоні, але м’якості та балансу йому також не вистачає.

А я нагадую, що всі мої дегустації від броварні “Оболонь” можна побачити тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.