Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Malle Brune Oct, 2, 2022

Untappd info

Belgian Dubbel

Malle

My rating 4.25

Global raiting 3.59

 • Алкоголь

  7.6%

 • Плотность

  16.5%

 • Стиль

  Belgian Dubbel

 • Штрихкод

  48201859000119

 • Цена

  1.56 y.e. за 0.33

Цікава річ, 7 років тому, я вже не пам’ятаю звідки, я придбав і продегустував пиво от пивоварні Malle. І не може точно сказать, але мені здається їх навіть не були на untappd. Прошло 7 років, і в супермаркеті я побачив їх пиво “Malle Brune”. Треба буо брать. Це Belgian Dubbel, так що дегустація має бути цікавою. Кришка на пиві звичайна однотонна чорна.

Malle Brune

На перший ніс в ароматі відчувається приємний, солодкий, стійкий присмак карамелі. Далі, він починає відходити на другий план, а на його місце виходить щось гірке і щільне. А ось якщо дати пиву постояти, то на перше місце виходить присмак лакриці. Але найголовніше, при 7.6%, алкоголь дуже добре захований.

Шапка має середньозернисту основу, сходить дуже швидко. Через секунд 10 від неї нічого не залишається. Тіло коричневого, з червоним відтінком, кольору, злегка каламутне.

У смаку пива Malle Brune відчувається косточковий присмак. Карамель є, але вона далеко не на першому місці. Також відчуваються фрукти, потипу перестиглого персика. І все це закріплюється хорошим таким смаком лакриці. Причому він набуває 100% свого смаку у післясмаку. Дуже не погано. Це пиво треба купити другий раз. І є така причіпка від мене – усі смаки добре відчуваються, але для мене хочеться більше м’якості і балансу.

Всі мої дегустації від пивоварні Malle можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.