Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Luxus Premium

Brouwerij Martens /

Бельгія / Belgium

Моя оцінка

(2.0)

Оцінка з untappd

(2.65)

 • Стиль

  Pilsner - Other

 • Алкоголь

  4.2%

 • Штрихкод

  5411616007355

 • Цена

  0.93 y.e. за 0.5

Переді мною вже дев’яте пиво від пивоварні Brouwerij Martens з Бельгії і друге в стилі Pilsner. Зустрічаємо “Luxus Premium”. На untappd вказано, що є ще також Luxus Premium з алкоголем 4.6. Моя середня оцінка цієї пивоварні 2.39.

Luxus Premium

Аромат – ну так собі. На перший ніс був присмак “брудної” трави. Якщо дати постояти, то аромат став нагадувати аромат гороху. Ну таке. Але варто відзначити, що пиво має доволі стікий, не смачний :), але стійкий аромат.

Піна тримається всього пару секунд. Мала крупнозернисту основу та білий колір. Тіло має світло-золотистий колір, нагадує вино. Тим паче – тут зовсім немає піни.

Перше, що відволікає від смаку – це не зрозумілий терпкий присмак, котрий тягнеться на всьому протязі ковтка. Гірчинка, начебто, і намагається бути помітною, але у неї погано виходить. Солодкий присмак помітний тільки на початку. Ні, навіть не буду далі описувати – пиво “Luxus Premium” 4.2% не варто вашої уваги.

Ну а я нагадую, що всі мої дегустації від броварні Brouwerij Martens можна подивитися тут. А на офіційному сайті можна стежити за життям броварні.