Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Local IPA від Kyiv Local Brewery Aug, 18, 2023

Untappd info

IPA - American

Kyiv Local Brewery

My rating 3.5

Global raiting 3.77

 • Алкоголь

  6%

 • Горечь

  40

 • Плотность

  14%

 • Стиль

  IPA - American

Більш ніж 3 роки тому, останній раз дегустував пиво від Kyiv Local Brewery, тому коли побачив у магазині їх пиво, треба було брати. Тому сьогодні на дегустаціх пиво Local IPA від Kyiv Local Brewery. Офіційної сторінки, щоб почитати щось про пиво, поки нема, тому відразу дгустувати. Склад: вод апідготовлена, солод ячмінний, солод пшеничний, хміль, дріжджі.

Local IPA від Kyiv Local Brewery

Перше, що кидається у вічі – це те що пиво налито під зав’язку. От прям більше нікуди :). На перший ніс аромат мені здався слабким, але якщо налити у бокал і дати пиву постояти, то аромат став розкриватися. Відчувається добра гірка складова. Десь на задньому плані пробиваються фрукти і все це підкріплює алкоголь. Аромат рівний, але хочется більше насиченності.

Піна має дрібнозернисту основу, білий колір. Тримається довго, а коли сходить, то ще залишається на стінках бокалу. Тіло жовтого кольору, каламутне.

Смак пива Local IPA від Kyiv Local Brewery, як на мене, виявився не таким збалансованим як аромат. На початку відчувається гіркота з невеличким фруктовим присмаком. І десь з середини ковтка. смак швидко згасає, ну таке. Наприкинці додається трохи кислого присмаку. Навіть гіркота майже сходить. Але добре, що алкоголю немає. Коротче кажучи – не погано, але вони можуть краще.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Kyiv Local Brewery можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.