Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Lavender Milk Oct, 8, 2023

Untappd info

Stout - Milk / Sweet

Gonzo

My rating 3.5

Global raiting 3.68

  • Алкоголь

    5.0%

  • Стиль

    Stout - Milk / Sweet

  • Цена

    2.47 y.e. за 1 літр

Значить днями каталися ми по Києвський області. Заїхали ми чи то у Старі Петрівці, чи то у Нові, але на нашому шляху трапилася броварня Gonzo. Їх пиво я пив останній раз більш ніж 3 роки тому. Тому треба було брати. Так що сьогодні буде перше пиво Lavender Milk. Це стаут з додаванням квітів лаванди. Прикольно.

Lavender Milk

Якщо що, в ароматі лаванди нема. Відразу як налив, добре відчуваєтсья смак паленного солоду. М’яким аромат ніяк не назовешь. Якщо дати пиву постояти, то аромат стає більш спокійним та терпким.

Піна коричневого кольору. Має дрібно/середньозернисту основу. Тримається не довго. Може пів хвилини і від неї залишається невеличке кільце по краю бокала. Тіло чорного відтінку.

А от у смаку пива Lavender Milk дійсно на перше місце виходить солодкий присмак. На задньому плані йде кавовий смак. І ці дві складові зараз мені нагадують якесь печиво. Прикольно. Десь з середни додається кислуватий присмак. Який на мій погляд, тільки підкреслює тістечковий смак. Але, знову ж таки, на мій погляд, солодкого смаку тут забагато.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Gonzo, можна подивитися тут. А на офіційній сторінці у Фб можна слідкувати за життям броварні.