Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Lager від Hott’s Jul, 16, 2023

Untappd info

Lager - Pale

Hott's

My rating 3.5

Global raiting 3.17

 • Алкоголь

  4.4%

 • Горечь

  18

 • Плотность

  12%

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Цена

  1.36 y.e. за 1л

Більше 4х років тому я побував на kyivbeerfestival і відкрив для себе пиво від Hott’s. Сьогодні ж я побував на самій броварні і прикупив нові сорти. Відкриваю дегустацію пива від Hott’s пивом Lager. До речі, треба зауважити, що 4 роки тому ліпили етикетку, але сьогодні ні. Просто пишуть літеру на кришці. Але то таке.

Lager від Hott's

Скільки б не пробував носом пиво – в ароматі для мене тут лише смажене насіння. Більше тут нічого нема. Але треба зауважити, що цей аромат сильний та насичений.

Піни майже не було. Мала крупнозернисту основу, білий колір. Тримається пару секунд, після чого від неї нічого не залишається. Тіло має насичений жовтий відтінок. Каламутне.

У смаку пива Lager від Hott’s доволі багато солодкого присмаку. Він нагадує мені солодку (цукрову) булочку. Десь з середини до солодкого смаку додається трохи гіркоти. Але вона залишається як би на другому плані. Не погано, але солодкого присмаку хочеться меньше.

А я нагадую, що усі мої дегустаціх від можно подивитися тут. А на офіційній сторінці чи сторінки у ФБ можна слідкувати за життям броварні