Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Німеччина / Germany Krombacher Weizen Jul, 23, 2023

Untappd info

Wheat Beer - Hefeweizen

Krombacher Gruppe

My rating 3.25

Global raiting 3.46

 • Алкоголь

  5.3%

 • Горечь

  16

 • Стиль

  Wheat Beer - Hefeweizen

 • Штрихкод

  4008287762020

 • Цена

  2.10 y.e. за 0.5

Сьогодні на дегустації буде перше пиво від броварні Krombacher, пиво Krombacher Weizen. Така велика компанія, а перекласти свій офіційний сайт хоча б на англійську – не змогли. Тому, хто знає німецьку і хоче подробиць від броварів, гоу туди, ну а я дегустувати.

Krombacher Weizen

Коли тільки відкрив пиво і налив у бокал, аромат був чистий, насичений, пшеничний і трохи солодкий. Але налив у бокал, і аромат став сильно гірчити. Приємний солодко-пшеничний смак відходить, а на його місце виходить присмак мила. Дуже дивний аромат.

Піна мала дрібно/середньозернисту основу. Білий колір. Основна частина тримається близько хвилини, а потім ще залишається кільцем по краю бокала. Тіло насиченого жовтого кольору. Каламутне.

А смак пива “Krombacher Weizen” здався мені не збалансованим. Справа у тему, що на початку великою хвилею, навалює гіркий присмак. Далі йде якесь провалля, а вже після цього, десь у другій половині, відчувається солодкий, пшеничний присмак. Мені здається на українському ринку є представники набагато цікавіші.

Усі мої дегустації від “Krombacher Gruppe” можна подивитися тут. А на офіціній сторінці чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.