Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Німеччина / Germany Klosterkeller Weizenbier by Brauhaus Leikeim Oct, 4, 2022

Untappd info

Wheat Beer - Hefeweizen

Brauhaus Leikeim

My rating 3.25

Global raiting 2.98

 • Алкоголь

  5.4%

 • Плотность

  12.3%

 • Стиль

  Wheat Beer - Hefeweizen

 • Штрихкод

  4016762825610

 • Цена

  0.80 y.e. за 0.5

Почну сьогодні з пива Klosterkeller Weizenbier від Brauhaus Leikeim. І відразу 2 моменти. По-перше, це вже 9 пиво цієї пивоварні і всі вони були у банці. І друге, на моїй банці багато інформації російської. Пиво зроблене на початку липня і як це пиво попало в Україну не зрозцміло. Гаразд, то таке. Гоу пробовать.

Klosterkeller Weizenbier by Brauhaus Leikeim

Почну сьогодні з пива, як з найслабшої ланки. Секунди через 3 і від неї нічого не залишається. А от тіло має симпатичний, насиченний жовтий колір. Я би навіть сказав, десь з коричневим відтінком.

На перший ніс в ароматі багато солодкого смаку, з відтінком у бік в’яленого банана. А от якщо дати пиву постояти, то цей приємний смак відходить на другий план, і тепер в ароматі залишається гіркий, в якійсь мірі, брудний аромат. Ну і взагалі, аромат стає не таким насиченним як був.

А ось у смаку навпаки – спершу п’єшь просто якусь плотну водичку, а сам смак приходить вже потім. Відчувається непоганий кисло-солодкий зерновий присмак. Карбонізація нижче середнього. Навіть гіркота приходить ближче к післясмаку. А от що тут чиста п’ятірочка – це як раз післясмак. Стійкий, смачний і в стилі. Ось було б пиво з першого ковтка таким – було б супер.

Всі мої дегустації від Brauhaus Leikeim можна подивитися тут. А на офіційній сторінці або сторінці у ФБ (яка зараз чомусь не працює) можна стежити за оновленнями у житті броварні.