Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Kloster-Weisse Dunkel

Untappd info

Wheat Beer - Dunkelweizen

Kloster-Brauerei Scheyern

My rating 3.5

Global raiting 3.56

 • Країна

  Німеччина / Germany

 • Алкоголь

  5.2%

 • Стиль

  Wheat Beer - Dunkelweizen

 • Штрихкод

  40179674

Продовжую відкривати для себе нове пиво. Сьогодні на дегустації буде Kloster-Weisse Dunkel від Kloster-Brauerei Scheyern з Німеччини. Перше їх пиво Kloster-Gold Dunkel, котре я пробував ще майже 2 роки тому, мене не сильно вразило. Але кожне пиво, кожна броварня заслуговує на увагу, тому гоу дегустувати друге пиво цієї броварні.

Kloster-Weisse Dunkel

В ароматі на перший ніс сильний пшеничний присмак, з таким самим сильним присмаком банану. Прикольно. Але згодом, пшеничний присмак заміняється на звичний солодкий присмак, банан відсувається, а майже половину всього аромату заповнює гіркий присмак. Але варто зауважити, що аромат стійкий та насичений.

Піна тримається пару секунд, після чого від неї залишаєтья малесеньке кільце по краю бокала. Мала середньозернисту основу. Не сказав би, що пиво темне, воно напівтемне. Злегка каламутне.

Хоча в пиві “Kloster-Weisse Dunkel” всього 5.2% алкоголю, на мій погляд, він тут дуже добре проявляє. Більш того, у смаку є і солодкий пшеничний присмак, трохи бананового присмаку, трохи гіркого присмаку. Є, навіть трохи кислого присмаку. Але всі вони погано поєднанні. Зробив ще декілька ковтків і смак нагадувати якусь дешеву, дуже солодку, цукерку. Ну таке, аромат був більш смачним.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Kloster-Brauerei Scheyern, можна знайти тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.