Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

IPA від Welde Braumanufaktur

Welde Braumanufaktur /

Німеччина / Germany

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.40)

 • Стиль

  IPA - English

 • Алкоголь

  6,7%

 • Горечь

  55

 • Плотность

  15.2%

 • Штрихкод

  4043800518791

 • Цена

  3.39 y.e. за 0.33

Хотів би я щось почитати цікаве про друге пиво IPA від Welde Braumanufaktur, але на офіційній сторінці лише німецька мова, котру я не знаю. Можу лише сказати ще це іпашка з 6.9 алкоголю. До речі, з цим пивом у мене буде нова корка у колекцію.

IPA від Welde Braumanufaktur

Коли ще не налив пиво у бокал, а відразу спробував носом, то окрім звичних хвойних ноток, був ще смачний присмак печива. Але коли налив його у бокал, і знову спробував носом, нічого такого вже не було. Пиво трохи постояло, і аромат майже на 100% став заповнюватись солодким присмаком. Але і й він тримається не довго. Згодом в ароматі залишається лише гіркий присмак.

Шапка тримається відносно довго. Має жовтий відтінок та дрібнозернисту основу. Тіло насиченого жовтого кольору, може навіть коричневого відтінку.

При першому ковтку можна відчути невеличкий перепад. На початку ковтка йде приємна, хвойна гіркота, а десь з середини додається кисло-солодкий (цукровий) присмак. Знаєте хотів би я тут причепитися, але все ж таки ці присмаки йду поруч. Як на мене IPA від Welde Braumanufaktur вийшла непогана іпашка, яку варто спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від брвоарні “Welde Braumanufaktur” можна подивитися тут. А на офіціній сторінці чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.