Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine IPA від пивоварні Бартік May, 9, 2023

Untappd info

IPA - English

Пивоварня Бартік

My rating 3.0

Global raiting 3.49

 • Алкоголь

  4.5%

 • Горечь

  34

 • Плотность

  12.5%

 • Стиль

  IPA - English

 • Цена

  2.18 y.e. за 0.4

Другим пивом буде IPA від Пивоварні Бартік. Ось тут (посилання на пдф ) є описання, як самі пивовари представляють своє пиво. Склад: вода, солод, хміль, дріжджі.

IPA від пивоварні Бартік

На мій погляд, аромат ну прям відштофхуючий. Якщо ще на перший ніс в ароматі відчувається добра гіркота, з невеличким кислим присмаком, то чим довше пиво стоїть у бокалі тим більше кислого присмаку пробиваєтсья на поверхню. Подивився, термін придатності – норм. Зараз аромат нагадує мені аромат зіпсованого, не стиглого апельсину. Такий, дуже спеціфічний аромат.

Піни було багато. Тримається довго, а коли сходить, то ще залишається на стінках бокалу. Тіло насиченого жовтого, навіть, десь коричневого, відтінку.

Коли робив перші ковтки, то у смаку був відчутний лише гіркий присмак. Може десь на задньому плані ще відчувався солодкий апельсиновий присмак. А от зараз, у смаку пробивається кислий присмак. Дуже схожий на нестиглий апельсин. До речі, гіркота стала теж схожа на апельсин, тільки корку. Як на мене IPA від пивоварні Бартік, на іпашку мало схожа.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Пивоварня Бартік” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.