Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine India Pale Ale від Терція Mar, 31, 2023

Untappd info

IPA - American

Терція

My rating 3.0

Global raiting 0.00

  • Алкоголь

    6.6%

  • Стиль

    IPA - American

  • Цена

    5.68 y.e. за 1 літр

Переді мною India Pale Ale від Терція. Хоча на їх лого і написано “Фабрика пива”, але, блін, знайти на їх сторінці у ФБ інфу по їх пиво вкрай складно.

India Pale Ale від Терція

На перший ніс в ароматі багато солодкого, карамельного смаку. Але чим довше пиво стоїть у бокалі тим солодкий смак відходить на другий план, а на перше місце виходить доволі агресивна гіркота. Але тут є ще один смак – схожий на якусь ягоду. Прикро, що нема складу. До речі на етикетці взагалі інформації мало.

Піна мала середньозернисту основу, ледве жовтого кольору. Тримається може зхвилину, потім залишається невеличким кільцем по краю бокала.

У смаку нема того солодкого присмаку який був в ароматі. Тут відразу йде гіркий присмак. Далі, на мій погляд, є невеличкий перепад у смаку. І у кінці ковтка додається трохи солодкого присмаку. На мій погляд, India Pale Ale від Терція йде десь по краю стиля. Його треба допрацювати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Терція можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.