Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Imperijos Baigtis від Zazhygaloff Beer Brew

Zazhygaloff Beer Brew /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.25)

Оцінка з untappd

(3.88)

  • Стиль

    Stout - Imperial / Double

  • Алкоголь

    8.0%

  • Горечь

    77

Ну що ж, на сьогодні я спробував майже 1600 сортів/видів пива з майже усіх куточків світу. Тому коли бачу в інсті або в фейсбуці що кудись завезли українську домашку я прямую туди і купую все що є. Таким містом недавно стало “Контейнер 4” і сьогодні буду пробовать “Imperijos Baigtis” від “Zazhygaloff Beer Brew”.

Imperijos Baigtis від Zazhygaloff Beer Brew

Цікава річ, справа в тому що пивовар описує аромат як фруктовий с присмаком бадьяну. Моє пиво ж, не має в ароматі ні фруктів, ні кави, ні шоколаду, да і бадьяну тут особо не відчивається. Але, на перший ніс чітко відчуваєтся якийсь дитячий ліки. Потім, коли дать пиву постояти, прокинається відтінок лакриці. Прикольно.

Далі, піна описується як кавова. Так ось, на мій погляд, кава не така, тут присутній червоний кольор і з кавою мало що спільного. А вот само по собі піна стійка, виглядає на 5.

Ви коли небудь куштували лакрицю? Ні? Так ось в цьому пиві її достатньо. Я би сказав, що вона домінує настільки, що інших смаків просто не чути. Десь, дуже далеко в післясмаку, відчувається смак гороху. Так, він тут є. На мій погляд, з пивом Imperijos Baigtis пивовари не попали в стиль.

Усі мої дегустації можна подивитися/почитати тут. А на сторінці у ФБ можна стежити за життям цієї міні-пивоварні