Україна / Ukraine Imperial Stout від Father’s Brewery Mar, 17, 2023

Untappd info

Stout - Imperial / Double

Father's Brewery

My rating 4.0

Global raiting 3.91

 • Алкоголь

  10%

 • Горечь

  50

 • Плотность

  25%

 • Стиль

  Stout - Imperial / Double

Друге пиво на сьогодні – Imperial Stout від Father’s Brewery. На офіційному сайті нема цього пива, тому дізнатися як самі пивовари презентують своє пиво – не можна. Склад: вода, солод ячмінний, хміль, дріжджі.

Imperial Stout від Father's Brewery

По аромату можу сказати так – з однієї сторони, в пиві з 10% алкоголю він тут добре захований. Але з іншої, аромат якийсь слабенький. Ну чесно – це імперський стаут, але а ні шоколаду, а ні какао, а ні кави тут нема. В основі лежить щось терпке, і десь на задньому плані моооже таки є присмак молочного шоколаду. Але його дуже мало.

Піна має дрібнозернисту основу. Мідно-коричневий відтінок. Коли сходить, ще залишається на стінках бокала. Тіло насиченого чорного кольору.

Як на мене, смак пива Imperial Stout від Father’s Brewery виявився м’яким як для пива у якому 10 алкоголю. Тут є і кава, і смачний присмак шоколаду. І може навіть сливовий присмак. А от у післясмаку присинається алкоголь. Горчить. Загалом, смачно і варто буде купити його другий раз.

А я нагадую, що усі мої дегустаціх від “Father’s Brewery” можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.