Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Horns & Hooves

Untappd info

Lager - Pale

Оболонь

My rating 2.5

Global raiting 2.54

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  6.0%

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Штрихкод

  4779039760372

 • Цена

  1.05 y.e. за 1 літр

Як можна було здогадатися по останнім декілька постам, днями я заїзджав до одного з О-маркетів. І знову набрав там пива. Сьогоднішній день також не стане виключенням. Переді мною пиво Horns & Hooves (роги та копита) яке варится на Оболоні, але має продаватися у Литві. Це лагер з 6.0% акоголю.

Horns & Hooves

Ну відразу, це не аромат лагера. Це навіть не аромат пива. Кисло-солодкий присмак, схожий на компот, який у відкритій банці вже декілька днів простояв у теплі. Блін, 100% – це компот. Закритими очима, я би не здогадався.

Піна мала білий колір, середньозернисту основу. Тримається не довго, але зупиняється коли залишається невеличке кільце по краю бокалу. Тіло золотистого відтінку, чисте.

У смаку пива Horns & Hooves така суттєва хвиля. Справа у тому, що на початку ковтка дуже дивний гіркий, мильний (у Оболони останнім часом таке часто) смак. Десь з середини, мило відходить, а на її місце приходить щось накшталт хмільового присмаку. Але тримається не довго, і у післясмаку знову приходить отой мильний смак який був на початку. Тому робимо висновок, це ще одне пиво від Оболоні, яке не варто купувати.