Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Helles Naturtrub від SinCity

Untappd info

Lager - Helles

SinCity

My rating 3.5

Global raiting 0.00

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  5.8%

 • Горечь

  32

 • Плотность

  13%

 • Стиль

  Lager - Helles

 • Цена

  1.36 y.e. за 0.5

Продовжую знайомитись з пивоварнею SinCity із Синельниково Дніпропетровської області. Сьогодні буде третій представник – пиво “Helles Naturtrub”. Після вчорашньої Citra, сьогоднішнє пиво я відкривав вже в ванні :). І веде воно приблизно так само. Піни було дуже багато. Але як мені пояснили пивовари “Ефект гашингу можливий”. Не впевнений що це значить, але ок.

Helles Naturtrub від SinCity

Поки писав попередні пару сторочок пиво було вже налито у бокал. Так от, хочу сказати, що аромат напочатку був яскровішим ніж зараз. Спочатку був дуже сильний і чистий аромат хмелю, а от якщо дати пиву постояти, то аромат стає більш блідий, солодкуватий і може, я дещо чіпляюся, присутній алкоголь.

Як я вже казав піни було дуже багато. Навіть коли в пляшці залишилось меньше половини пива, піна всеодно шла верхом. Тіло блідно-жовтого кольору, схоже на жовток з-під магазинного яйця :).

На мій погляд, пиво “Helles Naturtrub” не дуже схожий на helles. Хмелю майже нема, на всьому протязі присутній солодкий (цукровий) присмак. Карбонізація залишається високою. Да і взагалі щось в цьому пиві не те, як в lager. Додати мені тут більше нічого. На мій погляд десь близьке, але не lager helles.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “SinCity” можна подивитися тут, а на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.