Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Goa від Red Cat Mar, 29, 2023

Untappd info

IPA - Other

Red Cat Brewery

My rating 3.5

Global raiting 3.68

 • Алкоголь

  6.1%

 • Горечь

  50

 • Плотность

  14%

 • Стиль

  IPA - Other

 • Штрихкод

  4820253800075

 • Цена

  1.44 y.e. за 0.33

І ще одне пиво на сьогодні Goa від Red Cat. На офіційному сайті є невеличкий опис того, як самі пивовари представляють своє пиво. За подробицями гоу туди, а я дегустувати. Склад: вода питна (давно я такого не зустрічав), солод, хмелепродукти, дріжджі пивні.

Goa від Red Cat

Який же тут яскравий аромат. Присутні диня та манго. Але чомусь аромат тримається не довго – хвилина і від нього майже нічого не залишається. Щоб відчути аромат треба занурити ніс майже до самого пива. І зараз залишився лише легкий, гіркий, хмільовий присмак.

Піна має дрібнозернисту основу, білий колір. Тримається довго. А ще красиво залишається на стінках бокала. Тіло жовтого відтінку, злегка каламутне.

В основі смаку пива Goa від Red Cat лежить доволі цікавий присмак. Як на мене, він більше схожий на кісточку якогось фрукта. Солодкого присмаку, того який був в ароматі на початку – нема зовсім. Десь з другою половини пробивається кислий присмак. Треба відмітити, що ані в ароматі, ані у смаку, алкоголь майже не відчутний. І до речі, у післясмаку

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Red Cat Brewery можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.