Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Go Away! від Кутовий Mar, 1, 2023

Untappd info

Scottish Ale

Кутовий

My rating 3.0

Global raiting 3.43

 • Алкоголь

  5.8%

 • Горечь

  19

 • Плотность

  16.7%

 • Стиль

  Scottish Ale

 • Цена

  4.06 y.e. за 0.33

Сьогодні буде друге пиво від пабу Кутовий – “Go Away!”. Як фанати відносяться до Луческу, треба, напевно спитати їх саміх (але пиво вони випустили). Тому я просто перейду до дегустації. Склад: вода, солод, дріжджі пивні, хміль.

Go Away! від Кутовий

Чесно кажучи, на перший ніс, коли спробував пиво ще у пляшці, мені здалося, що пиво зіпсувалося. У ньому було досить багато кислого присмаку. Але якщо налити пиво у бокал, та дати йому постояти, то кислий присмак зникає, а на перше місце виходить карамельний, трохи гіркий присмак.

Піна мала середньозернисту основу. Карамельний відтінок. Тримається довго, а коли починає сходити, то ще красиво залишається на стінках бокалу. Тіло насиченного темно-коричневого кольру. Каламутне.

У смаку пива Go Away! від Кутовий, котрий вони, доречі, зварили разом з Rodbrau, все ж таки відчувається кислий присмак. Зовсім трошки солодкого присмаку, який тримається як би осторонь, та гіркота. Але, є велике але. Як на мене, пиво зовсім не забалансоване, та досить слабеньке. Сам смак, дуже швидко сходить.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пабу Кутовий, можна подивитися тут. А за подробицями, завітайте до Пабу. Там бармен, добре обізнаний.