Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Fancy Pants Dec, 4, 2022

Untappd info

IPA - Brut

Uiltje Brewing Company

My rating 3.5

Global raiting 3.56

 • Алкоголь

  6.5%

 • Горечь

  12

 • Стиль

  IPA - Brut

 • Штрихкод

  8719325539707

Друге пиво – Fancy Pants від Uiltje Brewing Company з Нідерландів. На офіційному сайті я також не зміг найти описання до цього пива. Він добре зробленний, подивіться, може я пропустив. Добре, то таке. Пиво зварене в стилі IPA – Brut. А ще тут погано наліпили наліпку, вона з’їхала. Склад: вода, солод, хміль, рис, дріжджі.

Довго намагався зрозуміти, що саме нагадує мені аромат. Так ось дійшов висновку, що це аромат трави, тільки вже трошки зіпсованної. Аромат стікий і яскравий, але мені не подобається. Десь там далеко, є солодкий, фруктовий аромат, але його дуже мало. Якщо дати пиву постояти пробиваєтсья ще карамельного присмаку.

Така маленька баночка (0.33), а стільки піни – більше половини бокала це піна. Має середньо/дрібнозернисту основу. Білий колір. Тримається в бокалі довго, а коли сходить, то залишається ще на стінках бокала. Тіло має світло-жовтий колір, каламутне.

В самий перший ковток мені на секунду здалося, що у смаку є щось накшталт лимонаду. Але десь з середини ковтка просто навалює гіркота. І тільки в самому кінці знову проявляється солодкий смак. Я вже казав, що піни було багато, так ось, коли вона трошки шла верхом, мені довелося втягувати піну. Так тоді у смаку було просто багато алкоголю. Так і у післясмаку мені знов здається добре відчутний алкоголь.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні Het Uiltje можна подивитися тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.