Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Ekstra від Svyturys

Untappd info

Lager - Dortmunder / Export

Svyturys

My rating 3.0

Global raiting 3.11

 • Країна

  Литва / Lithuania

 • Алкоголь

  5.2%

 • Плотность

  13%

 • Стиль

  Lager - Dortmunder / Export

 • Штрихкод

  4770075447845

Вирішив розбавити трохи дегустації українського пива. Тому першим пивом на сьогодні буде Ekstra від Svyturys з Літви. Цікаво, що це пиво з 2004 року отримало декілька нагород. Молодці, тому треба пробувати.

Ekstra від Svyturys

На передньому плані в ароматі є трохи солодкого присмаку, але відразу за ним навалює трав’яниста гіркота. Десь з середини і якщо дати пиву постояти, в ароматі присутній лише кислий присмак. Десь за хвилину аромат став нагадувати легкий аромат кисло-солодкої цукерки.

Піна трималася всього пару секунд. А через пів хвилини від неї взагалі нічого не залишається. Мала крупнозернисту основу та білий колір. Тіло красивого жовтого кольору, прозоре.

В основві смаку пива Ekstra від Svyturys лежить кислуватий присмак. Ні, пиво не зіпсоване, просто смак такий. Десь з середини ковтка, на перше місце виривається гіркий присмак. Який, нажаль стухає у післясмаку. Тому у післясмаку знову можна відчути кислуватий присмак. На мій погляд, пиво на 1 раз. Спробував і забув.

А я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні Svyturys можно подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.