Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Drunken Gringo v.2

Comma Brew /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.75)

Оцінка з untappd

(4.08)

 • Стиль

  Sour - Other Gose

 • Алкоголь

  4.5%

 • Горечь

  8.9

 • Плотность

  11%

Продовжую відкривати для себе нові пивоварні. Сьогодні буде пиво Drunken Gringo v.2 від домашніх пивоварів Comma Brew з Києва. Це gose з додаванням текіли, рожевою солі, добової тріски, лайму і коріандру. За такий склад п’ятірка, але було б цікаво знати що за текіла і який хміль з солодом. То таке, він мене примха.

Drunken Gringo v.2

Чесно кажучу, коли відкрив пиво і спробував пиво носом, воно мені не сподобалось. Було добре відчутна бражка. А от коли налив у бокал і спробував вже тоді то на перше місце виходить лайм, а за ним якщо не помиляюся, текіла. А от якщо дати пиву постояти, то мені сдається пахне якоюсь булочкою. Прикольно.

Шапка мала дрібнозернисту основу, білий колір. Нажаль, тримається не довго, але виглядає добре. Тіло бліде, світло-жовтого кольору.

Присмак пива “Drunken Gringo v.2” схожий навіть не на смак текіли, а більше на смак солі з лаймом. А ще, десь в середені проскакує гіркуватий смак, схожий на кісточку від лайму/лимону. Блін, а додати більше нічого, пиво в стилі, і хто любить gose повинні спробувати це пиво.

Усі мої дегустації від пивоварні Comma Brew можна подивитися тут. А на офіційній сторінці у ФБ або у інстаграм можна слідкувати за життям пивоварні.

p.s. я напевно давно не пив текілу, але якщо у смаку вона і є, то для мене вона далеко не на першому міcці.