Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Бельгія / Belgium Delirium Nocturnum Apr, 4, 2023

Untappd info

Belgian Strong Dark Ale

Huyghe Brewery

My rating 3.5

Global raiting 3.77

 • Алкоголь

  8.5%

 • Горечь

  24

 • Стиль

  Belgian Strong Dark Ale

 • Штрихкод

  5412186000715

 • Цена

  3.44 y.e. за 0.33

Сьогодні буду дегустувати пиво “Delirium Nocturnum” від бельгійців “Huyghe Brewery”. На офіційному сайті є опис того як самі пивовари презентують своє пиво. Тому за подробицями туди, ну а я дегустувати.

Delirium Nocturnum

Ну по-перше, відкриваєм обережно, піни було багато. По-друге, аромат на перший ніс був топчиком – добре відчувався карамельна складов. Нагадувало якусь цукерку. Але якось швидко сходить. Спочатку починає пробиватися алкоголь. Потім терпкий присмак. А якщо дати постояти, то десь на задньому плані пробивається лакричний присмак. Як на мене, аромат смачний, але не сбалансований.

Піни, як я казав, було багато. У бокалі тримається довго. Має жовто-коричневий відтінок. Коли сходить, ще залишається на стінках бокалу. Тіло насиченого коричневого кольору, чисте.

Смак пива Delirium Nocturnum повторює аромат. Тут також на початку добре відчутний солодкий, карамельний присмак. Але десь с середини пробиваається добра така алкогольна складова та просідання взаналі. Чесно кажучи, не можу сказати, що цим пивом можно насолоджуватись. Прикольно, але ні.

А я нагадую, що усі мої дегустації від “Huyghe Brewery” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.