Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Німеччина / Germany Dark Lager від Privatbrauerei Eichbaum Sep, 20, 2023

Untappd info

Lager - Munich Dunkel

Privatbrauerei Eichbaum

My rating 3.0

Global raiting 2.98

 • Алкоголь

  4.9%

 • Стиль

  Lager - Munich Dunkel

 • Штрихкод

  4054500113773

 • Цена

  1.33 y.e. за 0.5

Новий день – нове пиво. Сьогодні переді мною пиво з простою назвою Dark Lager від Privatbrauerei Eichbaum з Німеччини. І знову на офіційній сторінці немає інформації по цьому пиву, так само немає і перекладу хоча б на англійську. Ну то таке, зараз сам розберусь. Оцінка на untappd 3.24, поїхали.

Dark Lager від Privatbrauerei Eichbaum

В ароматі відчувається лише присмак темного солоду. Не про який хміль справа не йде. Якщо дати пиву постояти, то щоб спіймати аромат треба занурити ніс майже до самого пива.

Піна має коричневий відтінок та дрібно/зернисту основу. Тримається близько пів хвилини і потім від неї залишається тільки невеличке кільце по краю бокала.

Смак пива Dark Lager від Privatbrauerei Eichbaum виявився таким же простим як і аромат. Відчувається присмак солоду, трохи гіркоти і все. Більше нічого немає. При тому що, сам смак, як він повинен бути, намальовується лише ближче до післясмаку. Таке, пиво на один раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні Privatbrauerei Eichbaum можна подивитися тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.