Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Dark Lager від MOVA brewing co. Jan, 29, 2023

Untappd info

Lager - Dark

MOVA brewing co.

My rating 3.5

Global raiting 3.84

 • Алкоголь

  4.8%

 • Горечь

  27

 • Плотность

  13.6%

 • Стиль

  Lager - Dark

 • Штрихкод

  4820251790088

 • Цена

  1.77 y.e. за 0.33

Продовжую відкривати для себе українське пиво. Сьогодні першим пивом буде Dark Lager від MOVA brewing co. І знову на офіційному сайті нема ніякої інфи про це пиво. Ну що ж, зараз сам розберусь.

Dark Lager від MOVA brewing co.

Отже, на перший ніс в ароматі доволі багато присмаку трави. Невпевненний, що свіжої трави. А чим довше пиво стоїть у бокалі тим більше кавового смаку відчувається в ароматі. Більш того, кава не смачна. Нагадує звичайну розчинну каву с цукром.

Піна трималась може з пів хвилинки. Мала коричневий відтінок та дрібно/сереньозернисту основу. Тіло темного кольору, чисте.

У смаку пива Dark Lager від MOVA brewing co. на перше місце виходить карамельна насолода. Далі за нею іде класичний кавовий присмак. Дещо терпке. Але якщо на початку ці смаки йдуть, як одне ціле, то у післясмаку вони зовсім відокремлюються. Хм, ось зробив ще декілька ковтків і зрозумів, що терпкість схожа як на попіл. Цікаво, але треба більше балансу.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “MOVA Brewing Co” можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкуваати за життям пивоварні.