Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Citra APA

Untappd info

Pale Ale - American

Кумпель

My rating 3.75

Global raiting 3.63

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  5.0%

 • Горечь

  31

 • Плотность

  13%

 • Стиль

  Pale Ale - American

 • Цена

  2.07 y.e. за 0.33

Сьогодні дегустаційний вечір почну з Citra APA від Кумпель, Львів Україна. Як з назви зрозуміло це американський Pale ель з 5.0% алкоголю. На офіційній сторінці можна почитати, як самі броварі описують своє пиво, а я дегустувати.

Citra APA

На перший ніс в ароматі був присутній дуже солодкий фруктовий присмак. Смачно. Знаєте, коли наприклад, персик, почне трохи-трохи псуватися у ньго з’являється специфійний аромат. Вот тут як раз він. Згодом до нього стала додаватися звичнайна карамель. А ще згодом аромат став нагадувати цукрову булочку тільки-тільки дістану з печі. Круто.

Піна має дрібнозернесту оснвоу, білий колір. Тіло насиченого жовтого, з коричневим відтінком колір. Злегка каламутне.

У смаку пива Citra APA від Кумпель також присутній солодкий присмак, але поруч з ним йде кислий присмак, котрий переходить у гіркоту у післясмаку. Згодом кислий смак став домінувати. Додати тут більше нічого, це не погане пиво, як на мене трохи меньше б солодкого присмаку, і буде топчик.

А я нагадую, що усі мої дегустацції від броварні Кумпель можна подивитися тут. А на офіційній сторінці та у ФБ можна слідкувати за життям броварні.