Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Chortomlyk

Untappd info

Stout - Other

Litopys Brewery

My rating 4.5

Global raiting 4.03

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  5.8%

 • Горечь

  10

 • Стиль

  Stout - Other

Десь тиждень тому, а може і більше, untappd викатив Untappd Community Awards. Це стала скажемо так, розширеною версією Year in Beer. У кожному сорті визначалася трійка переможців. І от на відкритті тапруму Litopys Brewery я побачив табличку, що їх пиво Chortomlyk вибороло золото, у категорії Stout – Other. Тому сьогодні на дегустації буде саме це пиво.

В ароматі зустрічає сильний кавово-шоколадний присмак. Нагадує якесь тістечко. Чим довше пиво стоїть у бокалі, тим більше саме шоколадного присмаку пробивається на перший план. Хм, а зараз мені здається шо більше кави. Короче кажучи стійкий та смачний аромат. Ой, а ще десь на задньому плані, мені здається є трохи табачного листя.

Зробив перший ковток і табачне листя є точно :). Далі за ним йде кисло-солодко-алкогольний присмак. Нагадує цукерки с лікером. О, вишня в шоколаді, щось накшталт цього, прикольно. У післясмаку додається трохи терпкості, як від пересмаженного, кавого зерна. Ну що ж, пиво Chortomlyk варто спробувати.

Ну а я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні Litopys можна подивитися тут, а на офіційній сторінці ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.