Бельгія / Belgium Chimay 150 від Bieres de Chimay Oct, 16, 2022

Untappd info

Belgian Strong Golden Ale

Bieres de Chimay

My rating 3.75

Global raiting 3.74

 • Алкоголь

  10%

 • Горечь

  31

 • Плотность

  20%

 • Стиль

  Belgian Strong Golden Ale

 • Штрихкод

  541090810018

 • Цена

  3.49 y.e. за 0.33

Переді мною пиво “Chimay 150” від “Bieres de Chimay”. Історія така, на честь свого 150 (яке було ще у 2013 році), компанія випустило це пиво. Але зараз офіційний сайт компанії не працює, і не можна сказати, чим це пиво є таким унікальним. На вікі також немає інформації. Ну що ж, тоді просто гоу дегустувати. Склад: вода, ячмінний солод, цукор, пшеничний крохмаль, хміль, дріжджі.

Chimay 150 від Bieres de Chimay

У цьому пиві 10% алкоголю, але цей самий алкоголь, в ароматі не відчувається. На мій погляд, в ароматі фрукти, і на першому місці слива. Так стигла і насичена. Далі за нею йде персик, але вже трішки зіпсований. А якщо дати пиву постояти, то таки відчувається що тут 10% алкоголю. Я би навіть сказав що занадто. І ще один момент – чим довше пиво стоїть в моєму бокалі, тим, я би сказав, яскравіше стає пиво. Так, алкоголь, але яскравіше.

Такій шапці має зазрити будь-яке пиво – має дрібнозернисту основу. Білий, можливо, жовтим відтінком, колір. Тримається довго, а когли таки сходить, ще залишається на стінках бокалу.

Якщо в ароматі добре відчувається смак фруктів, то в смаку пива “Chimay 150” фруктів зовсім мало. Приблизно ковток можна поділити на три части. В першій, відчувається гаркота. Напевно свою роботу зробив алкоголь. Другий, це легка фруктова складова. І третій – це кисло-терпкий присмак. Це добре пиво, але більше злагодженісті між цими складовими – було б супер.

Всі мої дегустації від Bieres de Chimay можна почитати тут. А на офіційній сторінці або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.