Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Burg Premium German Lager

Darguner Brauerei /

Німеччина / Germany

Моя оцінка

(2.0)

Оцінка з untappd

(2.79)

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Алкоголь

  5.5%

 • Штрихкод

  5060211461262

 • Цена

  1.07 y.e. за 0.5

Переді мною пиво “Burg Premium German Lager” від німців “Darguner Brauerei”. Оцінка на untappd всього 2.77. Склад: вода, ячмінний солод, хміль.

Burg Premium German Lager

Поїхали, аромат. На перший ніс в ароматі було багато цукрового, солодкого присмаку. Я би навіть сказав шо пахло булочкою. Але чим довше пиво стоїть у бокалі тим більше хмільового аромату пробивається на перше місце. На lager мало схоже, але аромат яскравий і стійкий.

Піна веде себе доволі не погано. Має білий колір, середньозернову основу, тримається може і не довго, але ще залишається острівками. Короче кажучи, як для маспива – не погано. Тіло трошки каламутне, золотистого кольору.

Ну і смак, тут усе просто – на всьому протязі ковтка, в пиві відчувається солодкий, я би сказав, дуже солодкий присмак. І тільки у післясмаку гіркота хоча б якось почінає відчуватися. На мій погляд, пиво Burg Premium German Lager, зварене не в стилі або з натяжкою, біля цього. Не варто вашої уваги.

А я нагадую що всі мої дегустації від пивоварні Darguner Brauerei з Німеччини можна побачити тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.