Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Brown Porter: Hazelnut Edition

Untappd info

Porter - English

Ten Men Brewery

My rating 4.25

Global raiting 3.65

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  5.7%

 • Горечь

  25

 • Плотность

  16.5%

 • Стиль

  Porter - English

 • Штрихкод

  4820233340768

 • Цена

  2.61 y.e. за 0.5

Сьогодні буде пиво Brown Porter: Hazelnut Edition від Ten Men Brewery. Хлопці зробили хороший офіційний сайт, де окрім як почитати про пиво та про самому броварню, можна ще зробити замовлення онлайн. Але саме сьогоднішнього пива там нема :). Напевно, просто не встигли додати. Але то таке. Поїхали склад: вода, солод, лісовий горі, хміль, дріжджі.

Brown Porter: Hazelnut Edition

В ароматі гірко-кислий присмак. Пиво довгий час стояло у холодильнику. Тому йому треба дати постояти. Тому, що аромат зчасов став розкриватися. Кислий присмак відходить майже до нуля, а аромат на 100% заповнюється ароматом горіхів. Прикольно.

Піни не було, ну майже… Тримається пару секунд. Мала крупнозернисту основу, та коричневий відтінок. Тіло темно-коричневого відтінку. Але якщо подивитися на світло, то присутній червоний відтінок.

Я вже зробив декілька ковтків і тільки зараз зрозумів, смак чого нагадує мені смак пива Brown Porter: Hazelnut Edition. Це – вафлі с горіхом. Тут також є солодкий, горіховий присмак. У вафлі він більш насичений, але тут він гарно збалансований. Десь на задньому плані пробивається кислий присмак, але він тут додає до смаку. Короче кажучи – варто спробувати.

А я нагадую, що всі мої дегустації від броварні “Ten Men Brewery” можна подивитися тут. А на офіційному сайті (якщо він запрацює) або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.