Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Литва / Lithuania Blindos Ekstra від Svyturys Dec, 1, 2022

Untappd info

Lager - Pale

Svyturys

My rating 2.25

Global raiting 2.70

 • Алкоголь

  5.0%

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Штрихкод

  4770075447920

 • Цена

  0.82 y.e. за 0.5

Друге пиво – Blindos Ekstra від Svyturys. І знову, на етикетці написано пивоварня Svyturys, але на офіційному сайті інфи нема. На untappd написано, що це лагер з 5% алкоголя. На тому ж untappd оцінка від дегустаторів встого 2.7. Ну що ж, гоу дегустувати.

Blindos Ekstra від Svyturys

Коли наливав пиво у бокал, аромат нагадував аромат солодкої вати. При чому такий сильний, що відразу представив себе десь на березі Чорного моря літом. А от якщо дати пиву постояти, да і занурити ніс поближче до пива, то можно відчути гіркий аромат хмелю. І також, відчутний аромат цукрової булочки.

Тіло чистого темно-золотистого кольору. Піна тримається всього пару секунд, після чого від неї залишається невеличке кільце по краю бокала.

Смак пива Blindos Ekstra від Svyturys слабенький. Таке враження що смак просто не може вийти на свій рівень, да і не хоче. На початку ще є солодко-хмільовий присмак, але ближче до кінця залищається лише терпкий смак і зовсім трошки насолоди. Смак швидко втрачає смак. Ну і взагалі, на лагер це не схоже.

А я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні можно подивитися тут. А на офіційному сайті або сторінки у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.