Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Blanche від BrewArt Jan, 27, 2023

Untappd info

Wheat Beer - Witbier / Blanche

BrewArt

My rating 4.5

Global raiting 0.00

 • Алкоголь

  4.7%

 • Горечь

  11.4

 • Плотность

  15%

 • Стиль

  Wheat Beer - Witbier / Blanche

 • Цена

  2.17 y.e. за 1.5 литр

Тут така річ, десь місяць тому, а може більше, я відкрив для себе броварню BrewArt. Тоді мені сподобалось їх пиво, тому днями я вирішив замовити усе пиво що в них є. І от сьогодні у мене буде перше пиво з цієї партії Blanche.

Blanche від BrewArt

Для мене в ароматі присутня доволі непогана комбінація гіркоти від хмелю та солодкий присмак, напевно, цедри апельсину. А от якщо дати пиву постояти, то додається дещо терпкий, присмак. А взагалі аромат стійкий і смачний.

У моєму випадку, коли відкривав, піни було багато. А от якщо налити у бокал, має середньозернисту основу, білий колір. Тримається десь хвилину. Тепер тіло. Цікава річ, коли налив у бокал, то поруч лежив пакет з якимось червоним малюнком, так ось, якщо подивитися на пакет кріз пиво, то нагадує колір грейпфрут. Прикольно.

Ну і смак. Blanche від BrewArt Мені здався чистим з насиченим цитрусовим присмаком. Солодкий смак вміру. О, нагадує якийсь сорт апельсину – такий не надто солодкий, трошки гіркоти. У післясмаку добре відчутна гіркота. Карбонізація висока.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні BrewArt можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ або інстаграм можна слідкувати за життям пивоварні.