Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Berliner weisse від KHORYV brewery

Untappd info

Wheat Beer - Other

KHORYV brewery

My rating 3.5

Global raiting 3.46

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  4.0%

 • Горечь

  10

 • Стиль

  Wheat Beer - Other

Я такий думав, що у Львові буду пити багато пива і відразу його нотувати. Зробив з цього лише одне – пив багато пива. Тому не було постів про пиво. Повернувшись до Києва і зробивши ревізію запасів, побачив, що в мене ще є пиво з фестивалю домашників, котре треба допивати. Тому сьогодні буде пиво Berliner weisse від KHORYV brewery.

Berliner weisse від KHORYV brewery

В ароматі відчувається трохи пшеничного присмаку та чогось дуже солодкого. Якщо дати постояти, то мені здається, в ароматі можна знайти “дерев’яні” нотки. А солодкий смак став нагадувати звичайний цукровий присмак.

Піни будо дуже багато, прям дуже. Має дрібнозернисту основу та білий колір. Ну і так як, її багато, тримається відносно довго. І навіть, якщо наливати другий, третій раз… піни стає набагато більше ніж самого пива. Тіло світло-жовтого, пшеничного відтінку.

Пиво Berliner weisse від KHORYV brewery дуже легке. Є непоганий пшеничний смак, але нажаль тримається не довго. Вже наприкинці ковтка та у післясмаку від смаку залишається лише гіркий несмачний присмак. Десь з середини додається трохи кислого присмаку. До речі, я тут зробив ще декілька ковтків, і смак мені став нагадувати якусь мінеральну воду. Якось так.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “KHORYV brewery” можна подивитися тут. А от офіційного сайта чи сторінки у ФБ нема, тому залишу тут посилання на инсту.