Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Данія / Denmark Bear Beer Premium Lager Oct, 24, 2022

Untappd info

Lager - Pale

Harboes Bryggeri

My rating 3.25

Global raiting 2.88

 • Алкоголь

  5.0%

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Штрихкод

  5701598031586

 • Цена

  1.06 y.e. за 0.5

Сьогодні буду дегустувати “Bear Beer Premium Lager” від Harboes Bryggeri з Данії. Треба відмітити, що це пиво не бачив на полицях супермаркетів мабуть років 5, а то і більше. А тут у винному магазині стоїть. Треба було брати. Ну що тут сказати – це лагер з Данії, за цим і буду ставити оцінку. А за подробицями від самих пивоварів прошу до офіційного сайту. Ну а я дегустувати.

Bear Beer Premium Lager

Коли налив пиво перший раз аромат був такий… плотний. Крім хмелю було ще щось, шо заважало насолоджуватись ароматом. А от якщо дати пиву постояти, то аромат стає чисто хмільовий. Вот зараз в стилі і смачно. Але все ж таки на задньоиу плані відчувається терпкість. Без неї було краще.

Шапка мала крупнозернисту основу, тримається ну… секунд 10. Далі сходить під нуль. Тіло чисте, золотистого кольору.

Смак пива можна поділити на дві частини. У першій, добре відчувається хмільова гірчинка + ніякого солодкого смаку. У другій ж, яка приходить ближче до післясмаку занадто багато кислоти. Не впевнений звідки, але її багато. І було б нічого, але перша частина смаку тримається набагато меньше ніж друга. Ви знаєте, пиво на трієчку, але все ж таки мені сподобалось.

А я нагадую, що всі мої дегустації з “Harboes Bryggeri” можна побачити тут. А на офіційній сторінці ви можете слідкувати за життям пивоварні.