Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Barley Wine від Copper Head Mar, 22, 2023

Untappd info

Barleywine - Other

Copper Head

My rating 4.0

Global raiting 0.00

 • Алкоголь

  11.7%

 • Горечь

  60

 • Плотность

  27%

 • Стиль

  Barleywine - Other

 • Цена

  4.69 y.e. за 0.33

Другим пивом буде Barley Wine від Copper Head. Останній раз, коли замовляв у них пиво, а це було відносно нещодавно, вони нічого не сказали, що у них є, або скоро буде, Barleywine. Дивно, я би 100% взяв би. Добре то таке. До речі, ще одне – на етикетці написано, що тут 11.7 алкоголю, а там де точніший опис, написано що тут не більше 10.2 алкоголю. Написав їм у директ, подивимось, яку дадуть відповідь. О, з цим пивом у буде нова кришка до колекції.

Barley Wine від Copper Head

Яка ж смачна цукерочка в ароматі. Це щось накшталт барбариски. Смачно. Але чим довше пиво стоїть у бокалі, тим солодкий аромат відходить на другий план, а на першому місці залишається алкоголь. Прям дуже чітко. А ще додається терпкий присмак.

Піна мала карамельний відтінок, середньозернисту основу. Тримається не довго – пів хвилини і від неї нічого не залишається. Тіло насиченого коричневого кольору, прозоре.

У смаку пива Barley Wine від Copper Head також відчувається добра карамельна складова. Свого піку вона набуває десь у другій половині ковтка. Десь у післясмаку є ще незвичний присмак. Схожий на якусь іншу цукерку (щось накшталт рачки :) ). Смак пива ще довго тримається у післясмаку.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Copper Head. Beer Workshop” можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ чи в інсті можна замовити їх пиво.