Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Barley Classic

Van Pur /

Польща / Poland

Моя оцінка

(2.0)

Оцінка з untappd

(0.00)

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Алкоголь

  4.0%

 • Штрихкод

  5900535000368

 • Цена

  0.83 y.e. за 0.5

Переді мною пиво Barley Classic від поляків Van Pur. І тут цікавий приклад як погано працює ойіційний сайт – по запиту в гугл, в пешій десятці нема офіційного сайта де можна було б почитати про це пиво. Untappd лежить, дізнатися що це за стиль теж не можна. Тому – гоу пробовать.

Barley Classic

Аромат дуже слабенький. Якщо на початку ще відчувається солодкий солодовий смак, то після, приблизно, хвилини щоб відчути аромат треба ніс притуляти до самого пива. Він дуже швидко тьмяніє, від нього залишається тільки невеличкий хмільовий присмак.

Піна також вела себе дуже слабо. Пару секунд і від неї зовсім нічого не залишається. Тіло чисте, золотистого кольору.

Смак пива Barley Classic не сильно відійшов від аромату. На початку ковтка відчувається солодкий солодовий присмак, десь за нею, дуууже далеко хміль. А от ближе до кінця, основа пива перетворюється на водянистий присмак. Хміль і солод йду окремо. Додати тут більше нічого. Це пиво не варто уваги.

Ну а я нагадую, що всі мої дегустації від пивоварні Van Pur із Польщі можна подивитися тут. А як самі пивовари описують своє пиво, та почитати про пивоварню можна на офіційному сайті.