Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Banana Foster

Hoppy Hog Family Brewery /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.75)

Оцінка з untappd

(3.94)

 • Стиль

  Brown Ale - Imperial / Double

 • Алкоголь

  8.4%

 • Горечь

  10.4

 • Плотность

  26%

 • Штрихкод

  4820231470016

 • Цена

  2.52 y.e. за 0.5

Сьогодні у мене на дегустації пиво Banana Foster від Hoppy Hog Family Brewery. На офіційному сайті є невеличкий опис цього пива. Тому за подробицями від самих пивоварів, гоу на офіційну сторінку. Склад: вода, солод ячмінний, пластівці вівсяні, пластівці пшеничні, лактоза, пюре банану, карамель, ваніль, ром, хміль, дріжджі.

Banana Foster

Чесно кажучи с таким складом, я думав, що в ароматі буде щось таке… надзвичайне. А виявилось, що нічого особливого. Я би навіть сказав, що він тут слабенький. Відчувається карамельну складову, банану нема і, напевно, на задньому плані присмак від рому, але я невпевненний. Навіть якщо дати пиву постояти, то аромат не набуває чого такого, за що йому хотілося би поставити 5.

Піна мала середньозернисту основу. Тримається не довго – пару секунд і від неї зовсім нічого не залишається. Тіло має темно-жовтий або навіть коричневий відтінок. Каламутне.

Намагаюся згадати смак банану, і мені здається у смаку його також нема. В основі пива “Banana Foster” лежить алкогольний присмак від рому. Далі трошки карамельної насолоди. Хоча напевно є присмак банану, але не свіжого, а такого… добре підв’яленного. Ну і как би все. Смаки збалансовані. Карбонізація на нулі. Добре, але могло бути і краще.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Hoppy Hog Family Brewery” можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.