Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Ayinger Celebrator

Ayinger Privatbrauerei /

Німеччина / Germany

Моя оцінка

(3.25)

Оцінка з untappd

(3.77)

 • Стиль

  Bock - Doppelbock

 • Алкоголь

  6.7%

 • Горечь

  24

 • Штрихкод

  4104170022025

 • Цена

  2.02 y.e. за 0.5

Другим пивом сьогодні буде Ayinger Celebrator від Ayinger Privatbrauerei. На офіційному сайті зазначено, що починаючи з 2016 року це пиво отримало 7 різноманітний нагарод. Молодці. Пиво зварене в стилі Doppelbock.

Ayinger Celebrator

На перший ніс в ароматі відчувається карамель. Далі за неюсь йде що гірке. А якщо дати пиву постояти, то в ароматі додається присмак картону. Ну прям дуже чітко. Але при 6.7 алкоголю, того самого алкоголю не відчувається зовсім.

Піна слабенька тримається не довго, а через секунд 15-20 від неї залишається тільки невеличке кільце по краю бокала. Тіло дуже добре нагадує цукерку барабарис. Такий самий відтінок, але може не такий прозорий.

Смак пива Ayinger Celebrator від Ayinger Privatbrauerei можна поділити на дві окремі частини. У першій присутній смачний солодкий, карамельний присмак. Але десь з середини додається гіркий (я так вважаю від алкоголю) присмак. А десь у післясмаку, взагалі, проступає терпко-кислий присмак. Ну таке.

Усі мої дегустації від броварні “Ayinger Privatbrauerei” можна подивтися тут. А на офіційному сайті чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.