Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Ananypous від Hoppy Hog Family Brewery Aug, 11, 2023

Untappd info

IPA - Fruited

Hoppy Hog Family Brewery

My rating 3.75

Global raiting 3.76

 • Алкоголь

  6.8%

 • Горечь

  40

 • Стиль

  IPA - Fruited

 • Штрихкод

  4820231470016

 • Цена

  4.26 y.e. за 0.5

Переді мною пиво Ananypous від Hoppy Hog Family Brewery з Одеси. Офіційний сайт, нажаль, зараз не працює, а от на сторінці у ФБ я знайшов пост, у якому зазначено, що до цього пива додали сік ананасу. А австралійські хмелі підкреслюють смак. Круто, гоу дегустувати.

Ananypous від Hoppy Hog Family Brewery

На перший ніс, гіркий аромат хмелю повністю затмарює присмак ананасу. А от якщо дати пиву постояти, то от тоді на перше місце виходить легкий, трохи солодкий присмак цього фрукта. І треба зауважити, що при алкоголі в 6.8%, цього самого алкоголю не відчувається зовсім.

Піна мала білий колір та крупнозернисту основу. Тримається всього пару секунд, після чого від неї нічого не залишається. Тіло світло-жовтого відтінку, майже 100% колір ананасу.

А от смак виявився не таким, як я очікував. Тут зовсім немає навіть натяку на щось солодке. Ну по-перше я уявляю ананас все ж таки солодким фруктом і по-друге, в ароматі, присутня доволі добра солодка складова. В основі йде гіркий присмак, котрий швидко заміняється на кислий присмак. Десь нагадує вітамін С. Ну і наприкінці знову пробиваається гіркий присмак. Який залишається і у післясмаку. Як на мене, пиво Ananypous від Hoppy Hog Family Brewery не погане, але на мій погляд хочеться більше солодкого присмаку і меньше кислого.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “Hoppy Hog Family Brewery” можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.