Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Amber від Malle

Malle /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.0)

Оцінка з untappd

(3.68)

  • Стиль

    Brown Ale - Belgian

  • Алкоголь

    6.0%

  • Цена

    2.46 y.e. за 0.33

Сьогодні спробую Amber від Malle. Хотів би я почитати щось цікаве про це пиво, але на офіційному сайті, який зазначений на untappd якійсь китайські символи. Тому гоу відразу дегустувати.

Amber від Malle

По-перше, відкриваємо обережно, буде багато піни. По-друге, в ароматі на перший ніс відчувається карамельна основа, та щось гірке. Якщо дати пиву постояти, то солодкий аромат та гіркота стають більш спокійним, більш рівними. Але сюди додається ще присмак алкоголю. Але всеодно не погано.

Піни, як вже казав, було багато. У бокалі вона мала середньозернисту основу. Жовтого кольору. Тримається довго. Тіло коричневого відтінку, каламутне.

На старті ковтка йде звичайний солодкий присмак. Десь в середині відчувається слабкий сливово-алкогольний присмак. Наприкінці пробивається ще тепркий присмак, которий дещо псує загальне враження. На мій погляд, Amber від Malle, вийшов добре. Буду знову в Обухові, заїду і куплю ще раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні Malle можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям пивоварні.