Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

7 Діб Київське Непастеризоване

Untappd info

Lager - Pale

Оболонь

My rating 3.0

Global raiting 3.14

 • Країна

  Україна / Ukraine

 • Алкоголь

  4.5%

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Штрихкод

  4820000198967

Давно я нічого не дегустував. Все просто – мені важко знайти пиво яке я не пробував. Так, як я вже казав, що більше не буду заїзджати в О-маркет, але зараз тільки там є щось нове, при чому постійно. Сьогодні я купив там декілька пляшок, і першим буде пиво “7 Діб Київське Непастеризоване”. Колись, дуже давно, я куштував пиво від Оболоні якому на той час було всього пару днів, і воно було класним. Сьогоднішньому пиву всього день (зробили його вчора). Короче кажучи, гоу дегустувати.

7 Діб Київське Непастеризоване

На перший ніс в ароматі можна відчути солодкий присмак, щось накшталт солодкої вати. Потім, до нього додається гіркий присмак, котрий пізніше перетворюється на кислуватий присмак. Ну, чесно кажучи, таке.

Піна мала середньозернисту основу, білий колір. Тримається всього пару секунд. Після чого від неї залишається тільки невеличке кільце по краю бокала.

На смак, пиво “7 Діб Київське Непастеризоване” доволі непогане, легке. Але у смаку присутній доволі дивний присмак. Він чомусь нагадав мені смажене насіння. Ну точно, зробив ще пару ковтків і насіння тут просто пре. Ні кращє вже звичайне Оболонь світле.

А я нагадую, що всі мої дегустації від броварні “Оболонь” можна побачити тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна стежити за життям броварні.