Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

100.000 OCCUPANTS від CastleHill

CastleHill /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.0)

Оцінка з untappd

(3.97)

 • Стиль

  Stout - Imperial / Double

 • Алкоголь

  8.0%

 • Горечь

  20

 • Плотность

  19%

 • Цена

  3,25 y.e. за 0.33

Я навіть не знаю, з чого почати. По-перше, Слава ЗСУ. По-друге, чекаю на 200000 і по-третє, переді мною 100.000 OCCUPANTS від CastleHill. Це Imperial Stout, який присвяченний 100000 акупанту, який залишився удобрювати українську землю. Гоу дегустувати.

100.000 OCCUPANTS від CastleHill

На перший ніс відчувається якийсь карамельний, алкогольний напій. Згодом, до карамельного присмаку додається присмак молочного шоколада. А якщо трошки взбовтати, то просинається хмельовий присмак. Але… якщо пиво ще трошки постоїть, то нажаль, аромат зникає зовсім.

Піна тримається не довго, має середньозернову основу, та красивий коричневий відтінок. Тіло темного кольору, прозоре. А якщо подивитися на світло, присутній ще червоний відтінок.

Смак пива 100.000 OCCUPANTS від CastleHill повторює аромат. Тут також присутня добра комбінація карамельної насолоди та присмаку молочного шоколаду. Десь наприкінці ковтка, карамель набуває свого піку, і її стає дуже багато. Ну і варто відмітити, алкоголь не відчувається а ні в ароматі, а ні у смаку. Це пиво варто спробувати.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні “CastleHill” можна подивитися тут. А на офіційній сторінці у Фб можна слідкувати за життям пивоварні.