Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Ягер ФранкЕль Jul, 14, 2023

Untappd info

Pale Ale - Other

Броварня Ягер

My rating 3.0

Global raiting 3.22

 • Алкоголь

  4.2%

 • Горечь

  18

 • Стиль

  Pale Ale - Other

 • Штрихкод

  4820221380301

 • Цена

  1.36 y.e. за 0.5

Продовжую дегустувати пиво привезене з Карпат. Сьогодні на дегустації буде пиво Ягер ФранкЕль. Пів року тому я робив замовлення на пивоварні, але цього сорту не було у наявності. Тому коли побачив, треба було брати.

Ягер ФранкЕль

В ароматі відчутні, принаймі на перший ніс, два смаки – це солодкий і гіркий присмаки. Вони добре поєднанні, насичені та смачні. Але якщо дати пиву постояти, то аромат змінюється кардинально. Ані солодкого, ані гіркого присмаків більше нема, а на їх міце виходить присмак смаженного насіння. Я би навіть сказав, що гарбузового насіння. Дивний присмак.

Піни майже не було. Мала крупнозернисту основу, білий колір. Трималася всього пару секунд, після чого від неї нічого не залишається. Тіло жовтого кольору, злегка каламутне.

Зробив вже декілька ковтків і можу сказати, що пиво Ягер ФранкЕль дуже солодке. Так, тут також відчутний і гірким присмак, але солодкої складової тут занадто багато. У післясмаку також відчутний той присмак смаженного насіння, котрий був у ароматі. Чесно кажучи, з однієї сторони мені подобається насиченність у цьому пиві, але з іншої треба меньше солодкого присмаку і якись позбавитися цього насіння.

А я нагадую, що усі мої дегустації від пивоварні Ягер можна подивитися тут. А на офіційному сайті або сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.