Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Чорна Скеля

Пивоварня Гірське /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(4.5)

Оцінка з untappd

(0.00)

 • Стиль

  Schwarzbier

 • Алкоголь

  5.4%

 • Плотность

  14%

 • Цена

  1.96 y.e. за 1 літр

У далекому 2019 року мені презентували дві пляшки пива від пивоварні Гірське. Через 4 роки я сам побував у них у гостях. Привіз 4 сорти. І першим буде пиво “Чорна Скеля”. Цікава річ, от броварі дали цьому пиву цікаву назву, але як воно пов’язане з пивом не зрозуміло. Броварі, зробіть на своєму сайті невеличке пояснення. Буде супер. Але то таке. Склад: вода питна, солод ямінний “Weyermann”, Midnich II, Roasted Barley, Carata, хміль Mandarina Bavaria, Celei, Select, пивні дріжджі “SafLager W-34/70”.

Чорна Скеля

В ароматі присутній солодко-гіркий присмак. Сам по собі, аромат слабкий, але стійкий. Через деякий час в ароматі з’являється присмак молочного шоколаду. А якщо дати пиву ще постояти, то залишається лише гірко-терпкий присмак.

Піна тримається довго. Має дрібнозернисту основу. Тримається ду-у-уже довго, а коли починає сходити, то ще залишається на стінках бокалу. Тіло темного кольору. Якщо подивитися на світло, то пробивається червоний відтінок.

По смаку напишу, напевно, так – цьому пиву не вистачає трохи ріності. Насичений смак приходить не відразу. Але вцілому, пиво “Чорна Скеля”, має добре поєднання гіркоти та смаку темного солоду. Це пиво заслуговує, щоб купити його другий раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від броварні “Гірське” можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.