Русский военный корабльиди на#уй!

Слава Україні!Героям Слава!

Слава Нації!смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Україна / Ukraine Черкаське Делікат Feb, 27, 2023

Untappd info

Lager - Pale

Royal Fruit Garden East

My rating 2.25

Global raiting 3.02

 • Алкоголь

  4.0%

 • Плотность

  11%

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Цена

  1.64 y.e. за 1 літр

Сьогодні повернувся з міні подорожі по центральній Україні. У невеличкому місті Мошни, що на Черкащіні, у маленькому магазині Фішка (якщо їхати з Києва до Черкас буде по правій стороні) я взяв два пива “Черкаське Делікатне” та “Оскар Нефильтрованое”. Сьогодні буде перше – Черкаське Делікатне від Royal Fruit Garden. На офіційному сайті є невеличке описання цього пива.

Черкаське Делікат

Аромат дуже солодкий. Нагадує аромат скоринки цукрової булочки з дитинства. Але тільки на перший ніс аромат виявився сильним. Буквально через пів хвилини від нього майже нічого не залишається. Десь там далеко на задньому плані залишається трохи гіркого присмаку, і все.

Шапки не було. Мала крупнозернисту основу та білий колір. Не трималася зовсім. Тіло насиченого жовтого кольору. Чисте.

Смак пива “Черкаське Делікатне” можна поділити на дві частини. У першій, є непогана комбінація солодкого і гіркого присмаків. Але якщо дати пиву постояти, та/або зробити вже декілька ковтків, то у присмаку чітко відчувається аскорбінка. Ну дуже чітко. Навіть у післясмаку я тепер відчуваю це. Ну таке. Пиво на один раз.

А я нагадую, що усі мої дегустації від Royal Fruit Garden East можна подивитися тут. А на офіційній сторінці чи у ФБ можна слідкувати за життям броварні.