Україна / Ukraine Тракторна бригада Nov, 9, 2022

Untappd info

Farmhouse Ale - Other

BrewArt

My rating 4.5

Global raiting 3.94

 • Алкоголь

  5.7%

 • Горечь

  10

 • Плотность

  12.8%

 • Стиль

  Farmhouse Ale - Other

Сьогодні у мене на дегустації пиво “Тракторна бригада” від BrewArt. В описі на untappd написано, що він зварений з використанням 50% пшениці, українського хмелю Клон-18, та витриманий на кубиках з бурбонової бочки. І додано, що він добре втамує спрагу у спекотній день. Ну за вікном у мене +4 :).

Тракторна бригада

Перше, це, напевно, найсвітліше пиво серед тих которі мені довелося дегустувати. Нагадує шампанське. Колір у нього такий… я би сказав світло-лимонного відтінку, можливо десь помаранчевим відтінком.

Аромат ну точно шампанське. Трішки солодковатий, трішкі стиглих фруктів. Прикольно. А, і найголовніше, аромат супер-стійкий. Навіть після декількох хвилин у бокалі, не втрачає своєї сили.

Смак пива “Тракторна бригада” вміру кислий. Десь в середені ковтка є терпкого, як від нестиглого фрукта, присмаку. А ближче до кінця – наберає обертів добра комбінація солодкого і кислого присмаку. Це пиво обов’язково треба спробувати.

Усі мої дегустації від пивоварні BrewArt можна подивитися тут. А на сторінці у ФБ або інстаграм можна слідкувати за життям пивоварні.