Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Темне медове

Пивний двір WEELyki BEERky /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(3.0)

Оцінка з untappd

(3.52)

 • Стиль

  Lager - Dark

 • Алкоголь

  5.1%

 • Плотность

  15%

 • Штрихкод

  4820254460032

 • Цена

  1.03 y.e. за 1 літр

Другим пивом стане “Темне медове”. На офіціній сторінці у фейбуці також немає опису цього пива. Взагалі, дуже пагано ведеться, принаймні на мій погляд, сторінка. Треба більше інформації. Склад: вода, солод, хміль, мед, карамель, інвертований цуко, пивні дріжджі.

Темне медове

В ароматі не відчувається а ні меду, а ні просто солодкого присмаку. Хоча б якогось квіткового присмаку. Є лише слабкий кисло-гіркуватий присмак.

Піна мала середньозернисту основу. Коричневий відтінок. Тримається не довго – через пів хвилини від неї залишається лише маленьке кільце по краю бокала. Тіло коричневого, з легким червоним відтінком, кольором.

А от у смаку, також як і в ароматі, не відчувається присмаку меду взагалі. Нажаль. Є лише кисло-солодкий карамельний присмак. Як би я не знав, що тут є мед, взагалі не здогадався, що це пиво медове. І до речі, як і у попередніх представників, карбонізація на нулі.

А я нагадую, що усі мої дегустації від “Пивний двір WEELyki BEERky” можна побачити тут. А на фейсбуці можна слідкувати за життям броварні.