Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Сіверська Легенда

AB InBev Efes Ukraine /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(2.0)

Оцінка з untappd

(2.78)

  • Стиль

    Lager - Pale

  • Алкоголь

    4.0%

  • Штрихкод

    4820034927007

Компания AB InBev Efes Ukraine пару місяців тому випустило на ринок пиво “Сіверська Легенда”. До речі, чесно скажу не знав, Сіверщина – це район на півночі Чернігівській області. Взагалі, я не був ще у Чернігові та в області, а на офіціній сторінці написано, що пиво зварено за традиціями того регіону. Що ж, треба пробувати. До речі, на данний момент, це найслабкіше пиво серед усіх, що я куштував у цієї компанії.

Сіверська Легенда

Такс… на перший ніс в ароматі відчувається трохи хмелю і багато чього солодкого. І чим довше пиво стоїть у бокалі, тим саме солодкого присмаку виходить на перше місце. Згодом, до нього знову додається гіркий смак, і вони наче об’єднуються, але все одно дуже солодкий аромат.

Піни майже не було. Мала крупнозернисту основу, білий колір. Тримається пару секунд. Після чого від неї нічого не залишається. Тіло має красивий золотистий колір, прозоре.

А от смак виявився не таким збалансованим як аромат. Взагалі, складається таке враження, ну то чисто моя думка, що “AB InBev Efes Ukraine” використовують не зовсім чисту воду. Смак “брудний”. Є гіркота, яка проявляється ближче до кінця ковтка, а взагалі в основі лежить солодкий, цукровий присмак. Але вони не ідуть разом. Чесно кажучи пиво “Сіверська Легенда” таке, другий раз я це пиво не куплю і Вам не раджу.

А я нагадую, що усі мої дегустації від AB InBev Efes Ukraine можна подивитися тут. А на офіційному сайті чи на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.