Русский военный корабль, иди на#уй!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава Нації! смерть ворогам!

Україна - понад усе.

Слава Україні! Слава ЗСУ

Соколівське Світле

Приватна пивоварня “Соколівське” /

Україна / Ukraine

Моя оцінка

(2.25)

Оцінка з untappd

(3.13)

 • Стиль

  Lager - Pale

 • Алкоголь

  4.3%

 • Плотность

  13%

 • Цена

  1.68 y.e. за 1 литр

Переді мною друге пиво з м. Вознесенськ Миколаївської області – Соколівське Світле. Це пиво я бачив тільки в одно магазані навпроти Мегамаркету в с.Ходосівка. На офіційному сайті є невеличкий опис того, як самі пивовари представляють своє пиво.

Соколівське Світле

Знаєте, може не гарно так починати описивувати пиво, але в ароматі для мене, на перший ніс, аромат дешевої пивнухи. За ним ще йде кисло-солодкий присмак. Ну таке. Може комусь і подобається, але мені ні. Якщо дати пиву постояти, то аромат швидко втрачає свою силу. Та після хвилини у бокалі від нього нічого не залишається.

Піна трималась, ну секунд 10, не більше. Мала крупнозернисту основу та білий колір. Тіло жовтого кольору.

Ну і по смаку можу сказати так – по-перше, в якийсь момент мені здалося, що пиво розбавлене. Так, і особливо ближче до кінця ковтка. По-друге, десь з середини ковтка йде кислий присмак. Гіркий присмак якщо і є то десь дууууже далеко. Ну таке. Як на мене, пиво Соколівське Світле пиво на один раз.

А я нагадує, що усі мої дегустації від приватньої броварні “Соколівське” можна подивитися тут. А на офіційному сайті або на сторінці у ФБ можна слідкувати за життям броварні.